كارت طلایی سایپا

خودرو وسيله ای براي ايجاد راحتی و آرامش ما، در تردد هاي شهري و برون شهري است. اما در صورت بروز حوادث ، تصادفات و نقص هاي فني ، توقف آن در خيابان هاي شهر و يا جاده هاي برون شهري در هر ساعت شب يا روز تبديل به مشكلي بزرگ مي گردد كه جز با صرف هزينه هاي بالا و زمان طولاني و تحمل سختي بسيار بر طرف نمي شود.
شركت سايپايدك،جهت آسايش وامنيت مشتريان گروه خودروســازي ســايپا، براي تمامي خودروهاي گروه سايپا، سرويسهاي خدماتي متنوع و با ارزش را برمبناي نياز مشتريان طراحي و آماده عرضه نموده است.
يكي از سرويس هاي جذاب سايپا كارت طلايي مي باشد كه مالكان خودروهاي سواري گروه سايپا مي توانند با خريد آن اتومبيل خود را در صورت آسيب ديدن بر اثر حوادث و يا سرقت هاي احتمالي تحت پوشش گارانتي بدنه قرار دهند. به زباني ساده تر ، دارندگان خودروهاي گروه سايپا مي توانند با پرداخت مبلغ ناچيز ، سرمايه ارزشمند خود را در مقابل كليه سوانح رانندگي و حوادث غير مترقبه تا مدت 365 روز تضمين كنند.
کارت طلایی امکان جبران خسارت در صورت خرابی، سرقت، حمل‌ونقل رایگان خودروی در راه مانده و… را فراهم می‌کند. خدمات کارت طلایی مختص خودروهای ایران‌خودرو است و برای خودروهای سایر شرکت‌ها فقط حمل‌و‌نقل رایگان در صورت خرابی خودرو را دارد. درصورتی‌که از خودروهای شرکت ایران‌خودرو استفاده می‌کنید، می‌توانید به کارت طلایی به‌عنوان جایگزینی برای بیمه بدنه فکر کنید.
کارت طلایی امکان حمل‌ونقل سیار خودرو و سرنشینان را در صورت خرابی در راه فراهم می‌کند .
کارت طلایی امکان سرویس و تعویض دوره‌ای بعضی از قطعات را برای خودروها ایجاد می‌کند.
کارت طلایی طرحی به نام “نو سوار” دارد؛ درصورتی‌که حادثه‌ای رخ دهد و هزینه تعمیر خودرو بیش از ۶۰% ارزش خودرو باشد، کارت طلایی با پرداخت مابه‌التفاوت، خودرویی صفر هم‌نوع خودروی قبلی را به کاربر داده و خودروی آسیب دیده را هم به وی تحویل می‌دهد. این طرح فاقد فرانشیز است و فقط کافی است مابه‌التفاوت قیمت خودروی صفر و قیمت خودروی آسیب‌دیده پرداخت شود.
برای خرید کارت طلایی باید با یکی از شعب فروش کارت طلایی تماس گرفت و شماره شاسی خودرو را اعلام کرد. پس‌ازآن از طرف امداد خودرو ایران، کارشناسی جهت بررسی خودرو فرستاده می‌شود. سایر مراحل خرید کارت طلایی نیز توسط شرکت امداد خودرو انجام‌شده و کارت طلایی با پیک رایگان به دست کاربر می‌رسد.
خدمت نوين گارانتي بدنه بر اساس تجربه موفق كارت طلايي و در حوزه خدمات بازسازي خودروهاي آسيب ديده در تصادفات و پوشش سرقت هاي احتمالي خودرو طراحي گرديده است.
در اين خدمت:
در بازسازي خودرو ها هيچگونه فرانشيزي براي مشتري منظور نخواهد شد و تمامي هزينه ها بر عهده شركت مي باشد.
جزئي ترين خسارتها تحت پوشش قرار خواهند گرفت و سقف پرداخت قيمت روز خودرو خواهد بود.
بازسازي خودرو در نمايندگي هاي مجاز گروه خودرو سازي سايپا درسراسر كشور و با استفاده از افراد آموزش ديده و قطعات مورد تاييد شركت صورت مي پذيرد.
– فرآيند بازسازي خودرو تحت نظر كارشناسان ناظر صورت مي پذيرد.
– تعدد تصادفات هيچ گونه اختلالي در پرداخت خسارت (تا مجموع قيمت خودرو) ايجاد نمي نمايد.
– خودرو تحت پوشش سرقت درجا بوده و كليه قطعات خودرو تا سقف قيمت خودرو مشمول اين تعهد مي گردد.
– كيفيت بالا و قيمت پايين سرويس گارانتي بدنه آن را از ساير رقبا متمايز نموده است
– اگر خودرو شما بر اثر تصادف ، آتش سوزی ، سرقت کلی و جزيی دچار حادثه گردد ، خسارت های ذکر شده حداکثر تا سقف قیمت روز خودرو ، جبران می گردد . مدت اعتبار این خدمت یک سال است . از دیگر مزایای این خدمت :
حمل خودرو تا نزدیکترین نمایندگی مجاز سایپا به صورت ” رایگان ” در صورت بروز حوادث مذکور