طرح تعویض خودرو

طرح خرید و فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده با نو

گروه خودرو لاین در راستای افزایش رضایتمندی متقاضیان و همچنین با هدف ایجاد نوسازی خودروهای کارکرده ،کاهش آلودگی ،حفظ محیط زیست و …این طرح را  آغاز نموده است.مهمترین ویژگی این طرح نیز جلوگیری از واسطه گری و عدم اطمینان از سوی کارشناسان غیرحرفه ای در بازار و در نتیجه رضایت مشتری می باشد .

این طرح شامل دو دسته صورت می گیرد:

دسته اول: طرح خرید خودرو کارکرده و جایگزینی با خودرو نو

در این طرح متقاضیان با مراجعه به دفتر ، خودرو پیشنهادی را معرفی می نمایند و شرکت اقدام به بارگذاری قیمت پیشنهادی با توجه به دو عامل مدل سال و کیلومتر کارکرد و با تایید کارشناس مجرب و متخصص نموده که می تواند به عنوان یك مرجع قیمت گذاری رسمی مطرح شود و بسیاری از نگرانی های فروشنده و خریدار را برطرف كند اما توافق نهایی قیمت خودروی کارکرده می بایستی با توجه به سایر شرایط خودرو از قبیل وضعیت بدنه، وضعیت فنی، وضعیت اسناد و سایر موارد مرتبط فی مابین فروشنده و خریدار صورت پذیرد و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
بعد از انجام عملیات خرید ، متقاضی می تواند پس از مطالعه لیست شرایط خرید خودرو شرکت ، آیتم مورد نظر خود را انتخاب نموده و جزو مشتریان این شرکت قرار گیرد . لازم بذکر است که متقاضیان می توانند از شرایط منعطف و دریافت وام از این شرکت استفاده نمایند .

دسته دوم: طرح تهاتر

در این طرح متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت رسمی سایپا و یا مراجعه به دفتر از نحوه ی ثبت نام اطلاع یابند و درخواست خود را ثبت نمایند. طرح تهاتر شامل گروه خودروهای فرسوده سایپا از سال 85 الی 95 می باشد که برای جایگزینی خودرو از لیست پیشنهادی از سوی شرکت سایپا خودرو مورد نظر خریداری می گردد .